top of page

HIT TOUR 2022/2023

V zimní sezóně 2022/2023 jsme si pro hráčky a hráče dospělých připravili turnajovou TOUR pod záštitou firem YONEX, HEAD, SPORTPARK HIT a RESTAURANT HIT. V zimní sezóně proběhnou tři kvalifikační turnaje na závěrečné MASTERS, kam postoupí nejlepších osm hráčů a hráček z předchozích kvalifikačních turnajů.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Systém hodnocení

Základním klíčem k postupu do turnaje MASTERS je počet bodů za vyhrané zápasy na kvalifikačních turnajích.

Vyhrané body jsou stejné jako přidělené body v systému hodnocení Českého tenisového svazu. Odvíjet se budou také od kategorie turnaje. Všechny turnaje jsou třídy C (maximální kategorie tedy je 7). Pokud ale součet bodů prvních osmi nasazených hráčů nedosáhne kategorie 4, která je u turnajů C nejnižší možnoou podle soutěžního řádu ČTS, v systému hodnocení TOMMY TOUR bude turnaj hodnocen nižší kategorií.

 

Například součet bodů prvních osmi hráčů bude 35 (bude se dle klasifikačního řádu jednat o turnaj kategorie 2, ale ve svazovém systému bude započítám jako turnaj kategorie 4).

Zisk bodů:

 


 

 

 

 

 

 

 

Body za umístění se budou počítat jak z dvouhry tak ze čtyřhry (vyhrané body se nebudou dělit mezi pár, jednotlivec získá plný počet bodů i za čtyřhru).

Za účast ve dvouhře nebo ve čtyřhře bude hráči připsán 1 bod, pokud následně nezíská výhrou více bodů. Tzn. pokud hráč vypadne v prvním kole, získává automaticky za účast 1 bod.

Obrázek2_edited.jpg

Klíč k postupu

Základním klíčem k postupu do turnaje MASTERS je počet bodů za vyhrané zápasy na kvalifikačních turnajích.

Prvních osm hráčů, kteří získají nejvíce bodů z kvalifikačních turnajů postupují na závěrečný MASTERS, který se bude konat 25. - 26. 3. 2023. V případě shodného počtu bodů mezi jednotlivými hráči rozhoduje žebříček a bodová hodnota hráče.

Termíny turnajů

10. - 11. 12. 2022 - 1. kvalifikační turnaj

14. - 15. 1. 2023 - 2. kvalifikační turnaj

25. - 26. 2. 2023 - 3. kvalifikační turnaj

25. - 26. 3. 2023 - MASTERS

Sponzor

Sponzory akce jsou firmy YONEX, HEAD, SPORTPARK HIT a RESTAURANT HIT.

Pro finalisty kvalifikačních turnajů ve dvouhře a pro vítěze ve čtyřhře jsou připraveny věcné ceny od těchto firem. Nebudou chybět samozřejmě ani poháry, medaile a finanční výhry.

Pro všechny účastníky turnaje MASTERS jsou připraveny hodnotné ceny ve výši 6000 Kč od sponzorských firem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat...

Viktor Macura

+420 722 674 616

bottom of page